Spelsimulatie en gaming wordt steeds meer gebruikt in onderzoek, in plaats van of in combinatie met de andere onderzoeksmethoden. Maar wat zijn de mogelijkheden en beperkingen van simulaties of games in onderzoek? Welke kansen zijn er en welke ontwikkelingen zijn er aan de gang op dit gebied? Hoe kunnen we onze kennis over onderzoek en gaming aan een groter publiek kenbaar maken?
Tijdens het Saganet seminar van 21 mei zal een behoorlijk aantal onderzoekers en ontwikkelaars hun ervaringen met ons delen. We zullen allerlei vragen, ervaringen en ontwikkelingen over gaming in onderzoek en over onderzoek met gaming samen exploreren.
Bij deze nodigt het bestuur je uit voor de Saganet bijeenkomst op donderdag 17 januari 2013 bij het ROC Mondriaan in Den Haag.
Ochtend: ALV
Het ochtendgedeelte zal in het teken staan van de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering. Tijdens deze vergadering worden onder andere de volgende punten besproken:
Zoals ieder jaar treedt een deel van het bestuur van SAGANET af en worden er verkiezingen gehouden tijdens de jaarvergadering voor nieuwe bestuursleden. Dit jaar lopen de benoemingen van Marleen van de Westelaken, Martijn Koops en Kees van Haaster af. Dat betekent dat er drie vacatures zijn voor een periode van drie jaar. Kees heeft aangegeven zich voor een van deze vacatures verkiesbaar te stellen. Daarnaast heeft Leo Nabben, vanwege een mismatch tussen de verwachtingen van Saganet en het bestuur en de werkelijkheid, besloten om zijn functie eveneens neer te leggen. Dit betekent dat er één vacature is voor een periode van één jaar. Marleen heeft aangegeven zich voor deze vacature verkiesbaar te stellen.